همه اخبار و مقاله ها

نمایشگاه سفر گوانجو

نمایشگاه سفر بین‌المللی در گوانگجو، هر ساله با هدف تقویت صنعت گردشگری این کشور برگزار می‌گردد و گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند.

27 دی 1397

جاذبه هایی از گوانجو برای بازدید

شهر گوانجو در چین که همه ساله میزبان نمایشگاه بین‌المللی گوانجو است، جاذبه‌هایی دارد که هر کسی باید به بازدید آنها برود.

27 دی 1397

پارک یوئه ژیو در شهر گوانجو

این پارک در شهر گوانجو محل مناسبی برای فرار از ازدحام جمعیت در شهر می‌باشد و در محدوده منطقه کوهستانی قرار داشته و دریاچه زیبایی را در دل خود جای داده است.

27 دی 1397

بزرگترین مراکز خرید دنیا در گوانگجو

شهر گوانگجو در چین به بهشت خریداران نیز لقب دارد و مراکز خرید بزرگی دارد که توانسته گردشگران زیادی را به سوی خود جذب کند.

27 دی 1397

موزه هنر رد تروی در شهر گوانجو

نمایشگاه گوانجو در کشور چین تنها یکی از جاذبه‌های شهر گوانجو است و جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی بسیاری دارد که موزه رد تروی یکی از آنها می‌باشد.

27 دی 1397

کلیسای جامع قلب مقدس در شهر گوانجو

کلیسای جامع قلب مقدس در یکی از محله‌های قدیمی شهر گوانجو به نام یوکسیو قرار داشته که با استفاده از کمک‌های مالی امپراتور فرانسه، ناپلئون سوم و کاتولیک‌های فرانسه بنا شده است.

27 دی 1397

چین بهترین کشور برای سفر

چین یکی از محبوب‌ترین کشورها در تمام دنیا بوده و به شما توصیه می‌کنیم، سرزمین افسانه‌ای و شگفت‌انگیز چین را حتی برای یک بار هم که شده از نزدیک مشاهده نمایید.

27 دی 1397

جشنواره فانوس در چین

جشنواره فانوس در چین قدمتی 2000 ساله داشته و مردم چین در روز پانزدهم اولین ماه سال قمری، در این جشن شرکت می‌کنند.

27 دی 1397

پاگودا شش درخت انجیر در گوانجو

این معبد زیبا که نام دیگر آن  Temple of the Six Banyan Trees & Flower Pagoda می‌باشد، به دستور امپراطور چین و توسط راهب تانیو در سال 1097 ساخته شده است.

27 دی 1397

رودخانه مروارید گوانگجو

رودخانه مرارید 2000 کیلومتری در شهر گوانگجو با عرض 180 متری که دارد، سومین رودخانه بزرگ کشور چین می‌باشد و از به هم پیوستن چهار رودخانه ایجاد شده است.

27 دی 1397

تپه نیلوفر آبی در گوانجو

تپه نیلوفر آبی، تپه ای در نزدیکی رودخانه مروارید می‌باشد که جاذبه تاریخی منحصربه‌فرد با تلفیقی از طبیعت است.

27 دی 1397

پارک سافاری زیانگ جیانگ در شهر گوانجو

پارک سافاری در شهر گوانجو چین به شما حس در آفریقا بودن را خواهد داد و یکی از جاذبه‌های برتر این شهر می‌باشد که بعد از بازدید از نمایشگاه گوانجو به شما حس خوبی خواهد داد.

27 دی 1397

بازارهای عمده فروشی پارچه گوانجو

به شهر گوانجو به دلیل وجود بازارهای متنوع و ارزانی که دارد، بهشت خریداران می‌گویند. در این مقاله به معرفی مراکز خرید عمده پارچه در شهر گوانجو پرداخته‌ایم.

27 دی 1397

بازارهای پوشاک در شهر گوانگجو

شهر گوانجو برای خرید هر چیزی که در کسب‌وکار خود نیاز دارد، مناسب است. شهر گوانگجو می‌توانید به بازدید بزرگترین بازارهای پوشاک بروید.

27 دی 1397

بازارهای خرید چرم در شهر گوانجو

شهر گوانجو بهترین محل برای خرید عمده وسایل مورد نظر تولیدی‌های چرم می‌باشد. در فاز سوم نمایشگاه بین‌المللی گوانجو می‌توانید با تکنولوژی‌های روز صنعت چرم آشنا شوید.

27 دی 1397

مراکز خرید شانگهای

شانگهای مدرن‌ترین شهر در کشور چین و حتی در جهان است و یکی از جاذبه‌های آن خرید می‌باشد.

27 دی 1397

به باغ وحش گوانجو بروید

این باغ وحش با قدمتی 60 ساله در جاده Xianlie شهر گوانجو قرار دارد و بسیار بزرگ است و 5000 حیوان را در معرض عموم قرار داده است. در این مقاله به معرفی بخش‌های مختلف این باغ وحش پرداخته‌ایم.

27 دی 1397

سفر در زمستان به یونان

برای هر موقعی از سال می‌توانید برای سفر به کشور یونان برنامه بریزید. فصل زمستان برای سفر به یونان از نظر ارزانی و تفریحات زمستانی بسیار مناسب است.

27 دی 1397

یونان را برای ماه عسل انتخاب نمایید

کشور یونان به خاطر سواحلی آفتابی برای برنزه شدن، آب‌های فیروزه‌ای برای شنا، شب‌هایی زنده برای سیاحت و فستیوال‌هایی شاد برای ماه عسل مناسب است.

27 دی 1397

با جزایر اسپورادس یونان آشنا شوید

اسپورادس (Sporades) از جزایر شلوغ اسکیاتوس بوده که سواحل فوق‌العاده‌ای بوده تا مناظر خیره‌کننده جزیره دور افتاده اسکیروس دارد و خاطراتی به یادماندنی برای شما دارد.

27 دی 1397
تعداد: (62)